Witajcie po dłuższej przerwie! Nie wiem nawet czy pamiętam jeszcze jak się pisze, więc nie będę wam zabierać czasu bezsensownym słowotokiem, tylko przejdę od razu do konkretów 🙂

Ponieważ dużo się wydarzyło w świecie szkoleniowym podczas mojej nieobecności, w najbliższym czasie pojawią się dwa posty z tej serii. Poniżej będzie lista nowych źródeł, gdzie regularnie pojawiają się wartościowe treści, a w następnym wpisie wybiorę kilka webinarów oraz artykułów, które szczególnie mi się spodobały.

#1 DOS na wynos

Zupełnie nowa seria i prawdziwa petarda. W każdy czwartek ogromna doza praktycznych wskazówek w postaci ciekawych webinariów.

Webinaria odbywają się o godz. 20:30, ale nie martwcie się, jeśli przegapicie sesję, wszystkie są nagrywane i znajdują się na YouTubie, na kanale DOS ELTea. Informacja o każdym webinarze oraz link zawsze pojawiają się na stronie DOS ELTea na Facebooku, więc koniecznie ich obserwujcie!

#2 Authentic Teaching

Na pewno znacie duo, które kryje się pod nazwą Authentic Teaching? Joanna Łucka i Daria Domagała od dawna dzielą się z nami ciekawymi materiałami i pomysłami na swoim blogu, a od niedawna regularnie prowadzą też webinaria.

W każdy poniedziałek o godz. 21:15 zajrzyjcie na fanepage Authentic Teaching po dozę metodycznej wiedzy w ramach serii “Co dwie głowy, to nie jedna” 🙂

#3 Lerni for Teachers

Wiecie, że na blogu teachers.lerni.us poza Olą Dyktą, która od lat nas inspiruje, możecie znaleźć bardzo interesujące artykuły pisane również przez innych fantastycznych nauczycieli i lektorów? Nie ma chyba lepszego sposobu na doskonalenie zawodowe niż wiedza pochodząca nie od jednego, ale kilku inspirujących nauczycieli.

#4 A dla tych z was którzy interesują się marketingiem i sprzedażą – na fanepage’u Edunation w każdy czwartek o godz. 20:00 możecie wziąć udział w sesjach Facebook live związanych właśnie z tą tematyką.

To tyle na dzisiaj, a już niebawem pojawi się kolejny wpis z tej serii. Stay tuned! 🙂