Materiały dla lektorów języka angielskiego.

Blog, Rozwój zawodowy, Seria: Jak się szkolić za darmo

Jak się szkolić za darmo, cz. 2.

Witajcie po dłuższej przerwie! Nie wiem nawet czy pamiętam jeszcze jak się pisze, więc nie będę wam zabierać czasu bezsensownym słowotokiem, tylko przejdę od razu do konkretów 🙂

Ponieważ dużo się wydarzyło w świecie szkoleniowym podczas mojej nieobecności, w najbliższym czasie pojawią się dwa posty z tej serii. Poniżej będzie lista nowych źródeł, gdzie regularnie pojawiają się wartościowe treści, a w następnym wpisie wybiorę kilka webinarów oraz artykułów, które szczególnie mi się spodobały.

#1 DOS na wynos

Zupełnie nowa seria i prawdziwa petarda. W każdy czwartek ogromna doza praktycznych wskazówek w postaci ciekawych webinariów.

Webinaria odbywają się o godz. 20:30, ale nie martwcie się, jeśli przegapicie sesję, wszystkie są nagrywane i znajdują się na YouTubie, na kanale DOS ELTea. Informacja o każdym webinarze oraz link zawsze pojawiają się na stronie DOS ELTea na Facebooku, więc koniecznie ich obserwujcie!

#2 Authentic Teaching

Na pewno znacie duo, które kryje się pod nazwą Authentic Teaching? Joanna Łucka i Daria Domagała od dawna dzielą się z nami ciekawymi materiałami i pomysłami na swoim blogu, a od niedawna regularnie prowadzą też webinaria.

W każdy poniedziałek o godz. 21:15 zajrzyjcie na fanepage Authentic Teaching po dozę metodycznej wiedzy w ramach serii “Co dwie głowy, to nie jedna” 🙂

#3 Lerni for Teachers

Wiecie, że na blogu teachers.lerni.us poza Olą Dyktą, która od lat nas inspiruje, możecie znaleźć bardzo interesujące artykuły pisane również przez innych fantastycznych nauczycieli i lektorów? Nie ma chyba lepszego sposobu na doskonalenie zawodowe niż wiedza pochodząca nie od jednego, ale kilku inspirujących nauczycieli.

#4 A dla tych z was którzy interesują się marketingiem i sprzedażą – na fanepage’u Edunation w każdy czwartek o godz. 20:00 możecie wziąć udział w sesjach Facebook live związanych właśnie z tą tematyką.

To tyle na dzisiaj, a już niebawem pojawi się kolejny wpis z tej serii. Stay tuned! 🙂

Leave a Reply